Vydavatelské aktivity

Knihy o české historii

Vydáváme knihy z oblasti literatury faktu, a to především z novodobé české historie. Do vydavatelského plánu zařazujeme také deníky legionářů, vzpomínky z válek, z odboje i monografie významných osobností české historie.

Naše knihy můžete zakoupit v běžné síti knihkupectví nebo na e-shopu: www.ceskatrikolora.cz

 

Chcete vydat knihu? Obraťte se na nás.

Nabízíme redakční a produkční spolupráci při vydávání knih. Pokud jste našli doma vzpomínky svých předků, napsali jste sami historii vaší rodiny či příběhy z vašeho okolí, můžete se na nás obrátit a my vám poskytneme vydavatelské služby.

Zajistíme především redakční servis - přečtení knihy odborným redaktorem a návrh úprav z oblasti stylistiky a čtivosti knihy. Dále provedeme jazykovou korekturu. Můžeme zajistit i grafické zpracování a navrhnout vám vhodného dodavatele pro tisk, případně sami tisk zajistit. Naším prostřednictvím můžete svou knihu nabídnout také knihkupcům prostřednictvím velkoobchodu, s nímž máme uzavřenou smlouvu.

Celková cena se odvíjí od rozsahu prací, takže i od rozsahu podkladů, resp. rukopisu či knihy.

 

Vydali jste knihu a chcete ji nabídnout specifickému okruhu čtenářů?

Vaši knihu můžeme nabízet v našem e-shopu a na akcích, které pořádáme, nebo jichž se účastníme (například Dny české historie, výstavy, veletrhy, koncerty apod.).

 

Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte manažerku projektů:

Jindra Svitáková, e-mail: info @ centrumceskehistorie.cz, tel.: 604 206 677